У Хрінницькому ліцеї спільно з переселенцями пекли великодні паски

15 Квітня 2025, 09:37
У Хрінницькому ліцеї спільно з переселенцями пекли великодні паски 158
У Хрінницькому ліцеї спільно з переселенцями пекли великодні паски

Напередодні Великодня, 14 квітня, шкільна їдальня Хрінницького ліцею перетворилася на справжній осередок душевного тепла та родинного затишку. Тут відбулося спільне випікання великодніх пасок разом із внутрішньо переміщеними особами, які нині стали частиною громади.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці закладу освіти.

Аромат здоби, кориці та ванілі злився з щирим сміхом, теплими розмовами та відчуттям єдності. Пліч-о-пліч працювали діти, дорослі, місцеві мешканці та нові жителі громади — створюючи не лише святкову випічку, а й спільну пам’ять, довіру та віру в краще.

Захід пройшов у межах ініціативи «Ділимося хлібом», яку реалізовує ГО «Центр розвитку та змін» за фінансування Фундації імені князів-благодійників Острозьких, підтримки Global Fund for Community Foundations, Демидівської селищної ради та за активної участі місцевого бізнесу.

Читайте також: У Демидівській лікарні можна пройти військово-лікарську комісію

Коментар
28/04/2025 Неділя
27.04.2025
26.04.2025
25.04.2025