Ансамбль Вовковиївського ліцею здобув перемогу на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Різдвяні канікули-24/25»

11 січня зразковий художній колектив «Водограй» Вовковиївського ліцею Демидівської селищної ради став лауреатом І премії Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв для дітей та юнацтва «Різдвяні канікули-24/25».
Про це повідомили на фейсбук-сторінці селищної ради.
Колектив здобув перемогу у суперництві з творчими колективами з Київщини, Львівщини, Тернопільщини, Хмельниччини та Рівненщини. Свою нагороду ансамбль присвятив пам’яті загиблого земляка, лейтенанта Олександра Анатолійовича Миська, командира розвідувального взводу.
Зазначають, що ця перемога стала результатом таланту, харизми та наполегливої праці колективу під керівництвом Ярослава Пограничного, вчителя Вовковиївського ліцею. Його багатогранний талант та відданість справі надихають і є прикладом для наслідування.
«Щиро вітаємо ансамбль «Водограй» з цим тріумфом і бажаємо нових творчих звершень, яскравих виступів і здійснення мрій. Нехай ця перемога стане важливою сходинкою у розвитку колективу та збереженні українських музичних традицій!», – йдеться у дописі.
Читайте також: Рівненщина поповнила держбюджет майже на 168 мільйонів гривень завдяки приватизації