Трьох загиблих військових із Демидівської громади відзначили державними нагородами

11 Червня 2024, 19:06
Трьох загиблих військових із Демидівської громади відзначили державними нагородами 283
Трьох загиблих військових із Демидівської громади відзначили державними нагородами

За особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі відзначили трьох воїнів із Демидівської громади, які загинули у війні з російськими окупантами.

Про це повідомляють на сайті селищної ради.

Посмертні нагороди отримали Дмитро Яремчук, Михайло Шеремета, Олександр Петрук. 

Демидівчанин Дмитро Яремчук мав звання сержанта, виконував обов'язки заступника командира бойової машини, навідника-оператора. Служив на Запорізькому напрямку. Свій останній бій воїн прийняв 29 вересня 2023 року поблизу села Роботине Запорізької області. Йому було 43 роки. 

Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримала дружина захисника Оксана та син Назар.

Житель села Вовковиї Михайло Шеремета до служби працював водієм-далекобійником. Коли у 2014 році розпочалася антитерористична операція, чоловік став на захист країни. З початком повномасштабного вторгнення знову повернувся до лав ЗСУ. Мав звання старшого сержанта, служив розвідником-кулеметником. За службу був нагороджений нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних сил України «Золотий хрест». Загинув 52-річний захисник 22 грудня 2023 року на Запоріжжі.  

Орден «За мужність» ІІІ ступеня отримала дружина Світлана, сини Антон та Андрій, онук Марко.

Житель села Лопавше Олександр Петрук до початку великої війни їздив на закордонні заробітки. У січні 2023 року чоловіка призвали до лав Збройних сил України. Служив стрільцем-санітаром. 39-річний воїн загинув 4 серпня 2023 року поблизу села Мала Токмачка Запорізької області. 

Орден «За мужність» ІІІ ступеня сьогодні вручив мамі Руслані Ярославівні, тату Івану Васильовичу та доньці Дарині.

 

Коментар
26/06/2024 Вівторок
25.06.2024