Сесія Демидівської селищної ради: депутати розглянули 78 питань

12 Лютого 2024, 11:35
Сесія Демидівської селищної ради: депутати розглянули 78 питань 412
Сесія Демидівської селищної ради: депутати розглянули 78 питань

Відбулося засідання чергової тридцять першої сесії Демидівської селищної ради. 

Перед початком сесії присутні хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять українських захисників, полеглих під час виконання бойових завдань, захищаючи нашу державу, мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії  російської федерації проти України, йдеться на сайті громади. 

У пленарному засіданні сесії взяли участь 18 депутатів селищної ради. До порядку денного було включено 78 питань, які були попередньо вивчені членами постійних комісій, детально опрацьовані та рекомендовані на затвердження сесії селищної ради.

Під час сесії депутати розглянули низку важливих питань, які стосуються життєдіяльності громади.  Також депутати опрацювали низку земельних питань.

В результаті обговорення з усіх питань ухвалені відповідні рішення. Детальніше ознайомитися з рішеннями можна на сайті селищної ради в розділі «Документи».

В «Різному» депутати обговорили питання поводження з твердими побутовими відходами. У результаті детального аналізу проблеми, шляхом обговорень та внесення пропозицій, враховуючи рекомендації депутатів селищної ради, питання поводження з твердими побутовими відходами вирішили.

Коментар
03/03/2024 Неділя
03.03.2024
13:45
02.03.2024