У Вовковиях говорили про особливості патріотичного виховання дошкільнят

18 Березня 2023, 12:46
У Вовковиях говорили про особливості патріотичного виховання дошкільнят 294
У Вовковиях говорили про особливості патріотичного виховання дошкільнят
У Вовковиївському ЗДО (дитячий садок) «Калинка» відбувся семінар-практикум для керівників та педагогічних працівників закладів дошкільної освіти Демидівської селищної ради на тему: «Особливості патріотичного виховання дітей дошкільного віку».
 
Захід пройшов 17 березня, повідомляють у Демидівській громаді. 
 
Дошкільний вік є саме тим періодом, коли слід розпочинати формування в дітей елементів національної самосвідомості, формувати усвідомлення своєї приналежності до нації, пробудження любові і поваги до мови, традицій, символіки.
Патріотичні почуття у дошкільників не виникають самі, вони є результатом спільної ідейно-виховної роботи сім’ї та дошкільного закладу, і головне, не пропустити той момент, коли виховні зусилля будуть мати найкращий ефект.
 
Під час семінару було проведено багато цікавих завдань. Учасники мали можливість не тільки перевірити свої знання з патріотичного виховання, а й самостійно виконувати їх. Показали свої знання з історії козацтва, активно брали участь у козацьких забавах. Виконували завдання про видатних людей України, складали з частинок українські казки та виконували народні пісні. Пригадали прислів’я і приказки на патріотичну тематику. Виготовили для своїх родин і для усіх українців «Ангела миру». Зіграли цікаву активну гру «Заплети косу».
 
Коментар
28/03/2023 Вівторок
28.03.2023