Землевласники Демидівської та Боремельської громад сплатили майже 640 тисяч гривень податку

21 Лютого 2023, 17:03
Землевласники Демидівської та Боремельської громад сплатили майже 640 тисяч гривень податку 950
Землевласники Демидівської та Боремельської громад сплатили майже 640 тисяч гривень податку

За січень 2023 року платники податків Демидівської та Боремельської громад перерахували до місцевих бюджетів громад 637,7 тисячі гривень плати за землю. 

Цей показник збільшився на 216 тисяч гривень порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це інформують на сайті Боремельської громади. 

Внесок юридичних осіб за підсумками січня 2023 року становить – 558 тисяч гривень плати за землю, фізичні особи поповнили скарбниці місцевих громад, сплативши 79,7 тисячі гривень земельної плати. 

Сумління та фінансовий внесок кожного платника податків для бюджетної спроможності громад надзвичайно важливі – наголошують податківці. 

 Органи місцевого самоврядування повинні стабільно отримувати кошти для підтримки у належному стані об’єктів критичної інфраструктури, виконання повноважень у соціальній сфері та дбати про оборонні заходи.  Така відповідальна місія можлива лише за належної податкової культури платників.  Тому звертаємося до платників податків з проханням виконувати свої податкові зобов’язання своєчасноОкрім поточних платежів, громадянам варто  подбати про сплату заборгованих у минулі роки земельного податку. 

Звертаємо увагу, що платники податків мають можливість самостійно провести звірку щодо розрахунків з бюджетом через Електронний кабінет. Щоб стати користувачем електронних сервісів ДПС треба отримати електронний цифровий підпис, зареєструватися на вебпорталі ДПС і в будь-який зручний час переглядати інформацію щодо нарахування та сплати податків із персонального комп’ютера чи гаджета.

Інформацію щодо нарахованих податкових зобов’язань також можна отримати у Центрі обслуговування платників Демидівської ДПІ.

Коментар
24/07/2024 Середа
24.07.2024
23.07.2024