У Демидівці відбувся благодійний концерт на підтримку армії

01 Лютого 2023, 19:07
У Демидівці відбувся благодійний концерт на підтримку армії 777
У Демидівці відбувся благодійний концерт на підтримку армії
В будинку культури Демидівки за участі вихованців «Мистецької школи» відбувся благодійний концерт на підтримку військових, котрі боронять Україну. 
 
Перед початком заходу хвилиною мовчання присутні зі смутком, жалем і болем в серці вшанували пам'ять полеглих воїнів громади, та всіх загиблих в цій війні. Про це повідомляють на сторінці Демидівської громади у фейсбуці. 
 
Патріотичні українські пісні та сучасні композиції, виступи дитячих хореографічних колективів нікого не залишили байдужим. Легко та невимушено промайнув час ніби в теплому, дружньому, родинному колі. Гучними оплесками глядачі зустрічали кожен номер художньої самодіяльності.
 
Після завершення концерту провели ярмарок-продаж різних смаколиків, які приготували викладачі «Мистецької школи», тим самим долучившись до благодійного збору коштів. Всі зібрані кошти будуть спрямовані на забезпечення потреб воїнів, які захищають нашу країну. 
 
«Дякуємо кожному за згуртованість, за розуміння важливості проведення таких благодійних заходів, за допомогу нашим Збройним Силам України. Підтримка кожного з нас наближає нашу спільну Перемогу!», – йдеться у повідомленні. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+41
 
 
All reactions:
Оленка Сунічук та ще 114

 

 
Коментар
12/07/2024 П'ятниця
12.07.2024
11.07.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром