Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

На Рівненщині визначили кращих вчителів

16:57 17.01.2021
281

На Рівненщині відбудеться ІІ етап обласного конкурсу «Учитель року-2021».

За це звання будуть боротися 30 кращих педагогів області, повідомляють на сайті Рівненської ОДА.

Серед номінацій – «Математика», «Українська мова та література», «Трудове навчання», а також «Керівник закладу освіти».

Як розповідають в обласному управління освіти і науки, другий етап конкурсу відбудеться на початку лютого.

Так, будуть визначені 4 лідери, які представлятимуть область на Всеукраїнському рівні.

Список учасників:

№ з/п

ПІБ

Заклад освіти

Район

Населений пункт

Номінація «Керівник закладу освіти»

1

Драганчук Алла Вікторівна

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Березніської районної ради Рівненської області

Рівненський

Балашівка

2

Качан Тетяна Миколаївна

Радивилівський ліцей № 2 ім. П. Г. Стрижака Радивилівської міської ради Радивилівського району Рівненської області

Дубенський

Радивилів

3

Климчук Сергій Тимофійович

Берестівський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської області

Сарненський

Берестя

4

Минюк Сергій Васильович

Опорний заклад Прислуцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Березнівської районної ради Рівненської області

Рівненський

Прислуч

5

Польова Ірина Петрівна

Немирівський ліцей Радивилівської міської ради Рівненської області

Дубенський

Немирівка

  • 6

Серко Анатолій Максимович

Озерська філія Сварицевицького опорного закладу загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської області

Сарненський

Озерськ

Номінація «Математика»

  • 1

Бойко Жанна Михайлівна

Бережківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської області

Сарненський

Бережки

  • 2

Ковалець Іван Васильович

Тинненська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району Рівненської області

Сарненський

Тинне

  • 3

Козачук Марина Леонідівна

Білокриницька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області

Рівненський

Біла Криниця

  • 4

Лесковець Ірина Юріївна

Хмільський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів, Рокитнівської районної ради, Рівненської області

Сарненський

Хміль

  • 5

Потапчук Валентина Костянтинівна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І–ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області

Рівненський

Костопіль

  • 6

Ткач Оксана Дмитрівна

Дубенський навчально-виховний комплекс «школа-гімназія» Дубенської міської ради Рівненської області

Дубенський

Дубно

  • 7

Томілович Наталія Анатоліївна

Колківський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської області

Сарненський

Колки

  • 8

Чекеренда Олеся Сергіївна

Довгошиївський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад» Млинівської селищної ради Рівненської області

Дубенський

Довгошиї

Номінація «Трудове навчання»

  • 1

Берестень Сергій Володимирович

Дубровицький навчально-виховний комплекс «Ліцей-школа» Дубровицької районної ради Рівненської області

Сарненський

Дубровиця

  • 2

Бобчук Тетяна Михайлівна

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області

Рівненський

Балашівка

  • 3

Вашай Жанна Василівна

Костопільська загальноосвітня школа № 3 І–ІІІ ступенів Костопільської районної ради Рівненської області

Рівненський

Костопіль

  • 4

Кибукевич Таїса Іванівна

Остківська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Рокитнівського району Рівненської області

Сарненський

Остки

  • 5

Тіт Олена Петрівна

Рокитнівський навчально-виховний комплекс «Школа І ступеня – гімназія» Рокитнівської районної ради Рівненської області

Сарненський

Рокитне

  • 6

Токарчук Олександр Володимирович

Курганська філія опорного закладу Кам'янський ліцей Березнівської районної ради Рівненської області

Рівненський

Кургани

  • 7

Філіпчук Марія Михайлівна

Дружбівський ліцей Радивилівської міської ради Рівненської області

Дубенський

Дружба

  • 8

Ярема Світлана Миколаївна

Малинська загальноосвітня школа I–III ступенів Березнівської районної ради Рівненської області

Рівненський

Малинськ

  • Номінація «Українська мова та література»

  • 1

Бондарчук Оксана Василівна

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Березнівської районної ради Рівненської області

Рівненський

Балашівка

  • 2

Бубкіна Тетяна Михайлівна

Ясногірська загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Сарненської районної ради Рівненської області

Сарненський

Ясногірка

  • 3

Бурлак Валентина Миколаївна

Мочулищенський заклад загальної середньої освіти І–ІІІ ступенів Дубровицької районної ради Рівненської області

Сарненський

Мочулище

  • 4

Глушан Людмила Василівна

Миколаївська гімназія Повчанської сільської ради Дубенського району Рівненської області

Дубенський

Миколаївка

  • 5

Красненко Ольга Петрівна

Полицька загальноосвітня школа І–ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Рівненської області

Вараський

Полиці

  • 6

Середа Вікторія Анатоліївна

Клеванський ліцей № 2 Клеванської селищної ради Рівненського району Рівненської області

Рівненський

Клевань

  • 7

Стельмащук Марія Анатоліївна

Костопільська загальноосвітня школа I–III ступенів № 4 Костопільської районної ради Рівненської області

Рівненський

Костопіль

  • 8

Токарчук Марина Іванівна

Опорний заклад Кам'янський ліцей Березнівської районної ради Рівненської області

Рівненський

Кам'янка

Загрузка...
Коментарі
Загрузка...
5 березня
Вчора
03.03.2021
02.03.2021
01.03.2021
28.02.2021
27.02.2021
25.02.2021
24.02.2021
22.02.2021
21.02.2021
20.02.2021
19.02.2021
18.02.2021
17.02.2021
16.02.2021
15.02.2021
14.02.2021