Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

У Демидівці шукають земевпорядника

09:14 10.01.2020
1071

У Демидівці оголосили конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста, землевпорядника відділу земельних відносин селищної ради.

Кандидати повинні знати Конституцію України; закони України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про державну службу», «Про запобігання корупції», інші закони України з питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування; укази і розпорядження Президента України, постанови Верховної Ради України, постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України, інші підзаконні нормативно-правові акти; основні програми роботи на комп'ютері (у системі Word, Windows). Про це повідомляють на сайті Демидівської ОТГ.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи.

Охочі взяти участь у конкурсі повинні подати електронну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції» за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua та роздруковану з офіційного веб-сайту, через особистий кабінет, у паперовому вигляді.

Також претенденти на посаду повинні подати до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із установленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження даної служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  • дві фотокартки розміром 4 х 6 см.;
  • копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності).

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою: 35200, вул. Миру, 21, смт Демидівка Демидівського району Рівненської області (відділ організаційно-кадрової роботи).

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надають головою конкурсної комісії за вищевказаною адресою.

Читайте також: Демидівчан попереджають про ожеледицю та туман

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
29 січня
Вчора
27.01.2020
26.01.2020
25.01.2020
24.01.2020
23.01.2020
22.01.2020
21.01.2020
20.01.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин