Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Сміттєпереробний завод, який планують збудувати у Дубно, охоплюватиме Демидівський район

15:17 07.11.2019
315

У міській раді Дубна відбулась зустріч щодо можливого будівництва у Дубні енергогенеруючих сміттєпереробних об’єктів.

З презентацією перед присутніми виступив директор ТОВ «Екоенерго-буд»» Михайло Іванов та комерційний директор ТОВ «Енерго Тренд» Павло Рогоза. Доповідач повідомив, що в рамках проєкту на території комунальних очисних споруд та діючого сміттєвого полігону планується спорудити піролізний сміттєпереробний завод та біогазову станцію. Також проєкт включатиме реконструкцію самих очисних споруд. Що особливо важливо, завдяки реалізації проєкту буде здійснено санацію діючого полігону – звільнення від накопиченого масиву твердих побутових відходів, повідомляють Рівненські новини.

Передбачають, що в перспективі потужності проєкту дозволять територіально охопити місто Дубно, Дубенський, Млинівський, Демидівський та Радивилівський райони і, відповідно, успішно вирішити проблему переробки твердих побутових відходів цього регіону.

Міський голова Василь Антонюк зазначив, що для Дубна, як і загалом для всієї України, проблема утилізації сміття є однією з найнагальніших.

«На сьогодні у місті та районі гостро стоїть питання поводження із твердими побутовими відходами та їх утилізації. Місцева влада активно працює над розв’язанням даної проблеми. Тож, сподіваємось, що реалізація запропонованого проєкту дозволить її вирішити», – зауважив міський голова Дубна Василь Антонюк.

Проект є дороговартісним – орієнтовна вартість його реалізації – 500-600 мільйонів гривень. Фінансування можливе в рамках відповідних програм Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Наразі домовилися детальніше ознайомитись з пропозиціями і, за умови погодження усіма сторонами, перейти до їх впровадження.

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
26 січня
Сьогодні
Вчора
24.01.2020
23.01.2020
22.01.2020
21.01.2020
20.01.2020
19.01.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин