Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter
Фото ілюстративне
Фото ілюстративне

Демидівських освітян щепили від кору

16:39 09.10.2019
482

Протягом кількох місяців на Демидівщини тривала кампанія щеплень працівників освіти.

Про це журналістам видання Район. Демидівка помічниця лікаря-епідеміолога Млинівського міжрайонного відділення Рівненського обласного лабораторного центру Євгенія Савчук.

Вакцини від кору отримали 134 працівники освіти району.

Читайте також: Демидівка: опублікували святкову програму до Дня захисника

Загрузка...
Загрузка...
Коментарі

в ЛВПУ прививки від клептоманії

19:44 09.10.2019

ретро
якось писав один з коментаторів "для чого ви пишете в інтернеті? - та напишіть все це у відповідні служби ...." -- Слушна пропозиція..., заслуговує уваги ....

15 серпня, 22:40 Відповісти
Корупція ІНФО
Корупція ІНФО
А як будуть долати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом в ЛВПУ? Неугодного майстра зварювальників батов за ПРАВДУ звільнив- вигнав, не дивлячись на те, що саме зварювальна майстерня давала основний прибуток училищу від виробничої діяльності. Ключі від майстерні перейшли до старшого майстра, який успішно її розікрав. З приходом в училище директора Романюка, максимчук списав новий фрезерний верстат токарної майстерні і відправив його за вказаною директором адресою....на даному етапі крадії під чутким *кришуванням* владців і правоохоронців "приробили ноги" КАЛОРИФЕРНІЙ ! ! ! Після цієї оборудки максимчук став управляючим романюком і постійно "спускав на тормозах" питання набору групи зварювальників.... 17 січня 2019р. Білоус написав заяву на поновлення його на роботі. Дирекція якби не проти поновлення Білоуса, але проти управляючий директором, який прекрасно розуміє, що повернення незаконно звільненого майстра може закінчитись "каталажкою" для управляючого.... 18.03.2019 за направлення центру зайнятості на вакансію ( більше 20 років Білоус підходив - випускав так звані середні групи ГАЗОЕЛЕКТРОЗВАРЮВАЛЬНИКІВ , ЗВАРЮВАЛЬКИКІВ НА НАПІВАВТОМАТИЧНИХ І АВТОМАТИЧНИХ МАШИНАХ , КОНТРОЛЕРІВ ЗВАРЮВАЛИНИХ РОБІТ ; ЕЛЕКТРОГАЗОЗВАРНИКІВ НАПРАВЛЕНИХ НА ПІДГОТОВКУ і перепідготовку ЦЗ - центрами зайнятості) , а от рагульсько-колгоспний парадокс для підготовки низької навіть можна назвати НАЙНИЖЧОЇ кваліфікаційної категорії складності " ЗВАРНИК РУЧНОГО ЗВАРЮВАННЯ " _ не підходить ??? ! ! ! От і товчуть воду в ступі й по сьогодні і невідомо, як і коли це все закінчиться. Якби управління освіти думало про навчальний процес в училищі, то вже давно звільнило б і свого директора, його управляючого і засудженого злочинця батова. На разі чомусь чекають з моря погоди . Ймовірна причина "чекання" - залежність управління від всіх трьох хероїв училища ...

26 серпня, 07:22 Відповісти
шукай інформацію
шукай інформацію
У Луцьку провели екскурсію місцями «корупційної слави» 12:48 09.09.2019 475 У Луцьку відбулася ексклюзивна екскурсія «Луцьк корупційний». 8 учасники екскурсії пройшлися місцями корупційних зловживань, а це загалом 10 локацій, пов'язаних з випадками тендерних махінацій, хабарництва, конфліктів інтересів, завищення вартості ремонтів, привласнення коштів громади, порушення законів у сфері містобудування, – інформують організатори Центр журналістських розслідувань «Сила правди» та Інститут розвитку регіональної преси.

10 вересня, 20:41 Відповісти
готуємось
готуємось
23 жовтня 2019р в Луцькому міськрайонному суді (вул. Л. Українки, 24 каб. 28) о 12-й годині судове засідання за позовом експрацівника до ЛВПУ.

21 жовтня
Сьогодні
Вчора
19.10.2020
18.10.2020
17.10.2020
16.10.2020
15.10.2020
14.10.2020