Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Демидівщина: безробітний учасник АТО влаштувався працювати водієм

10:52 29.09.2019
166

Повернувшись з війни, бійці якомога швидше намагаються адаптуватись до буденного та мирного життя, найкращим і найефективнішим способом адаптації для захисників є робота.

Не завжди бійці АТО можуть швидко знайти місце зайнятості, яке би припало до душі. Так і молодий Андрій Вітюк за сприянням у працевлаштуванні звернувся до Демидівської районної філії Рівненського обласного центру зайнятості. Про це повідомляють на сторінці установи у Facebook.

За період перебування на обліку в службі зайнятості Андрій розглядав різні варіанти працевлаштування. У свої 26 років мав досвід військової служби та планував шукати роботу за кордоном.

Фахівці служби зайнятості всіляко сприяли безробітному у пошуку роботи: здійснювали підбір роботи як за місцем проживання так і ознайомлювали з вакансіями в інших населених пунктах, зокрема у сусідній Волинській області. У службі зайнятості вакансії є, але у нашому районі рівень заробітної плати невисокий, у військовослужбовця грошове забезпечення було значно вищим, але це не стало на заваді. Андрій не втрачав надії і продовжував пошук роботи.

Коли фахівцями служби зайнятості було запропоновано роботу водія у філії «Млинівський райавтодор», він без вагань погодився, де і працює по даний час. Після працевлаштування, за згодою особи з метою закріплення на робочому місці, фахівцями центру зайнятості здійснюється індивідуальний супровід. Ось уже понад 6 місяців Андрій працює в даній організації. Роботодавець роботою нового працівника задоволений, відзначає його дисциплінованість, енергію та ентузіазм і вважає, що після виконання свого громадянського обов’язку він зміг органічно увійти в мирне життя та знайти себе на новій роботі.


У філії «Млинівський райавтодор» працює понад один рік ще один безробітний - учасник АТО, за яким теж здійснювався за його згодою індивідуальний супровід. Тому з впевненістю можна сказати: що не все в цьому житті «вимірюється грошима», не всі мають змогу працювати за кордоном, тому успішно працюють на підприємствах району.

Загрузка...
Коментарі
16 жовтня
Вчора
14.10.2019
13.10.2019
12.10.2019
11.10.2019
10.10.2019
09.10.2019
08.10.2019
07.10.2019
06.10.2019
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин