Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter

Юних майстринь із Демидівки відзначили у Рівному

12:13 12.06.2019
502

У Навчально-методичному центрі естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проходила обласна виставка-конкурс з образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край».

Цей конкурс є звітом гурткової роботи за рік, демонстрація творчого потенціалу учнів. Учасники змагалися у таких номінаціях: різьблення по дереву, кераміка, ткацтво, батик, художній розпис, художня вишивка, вироби з природного матеріалу, художня обробка шкіри, бісероплетіння. Загалом на виставці представили понад 30 напрямів декоративно-ужиткового мистецтва. Експозиція виставки представляла роботи учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти, повідомляють у Демидівській ОТГ.

Вихованці Демидівського Будинку творчості школярів представили на виставці-конкурсі 15 робіт.

Відповідно до наказу управління освіти і науки Рівненської обласної держадміністрації № 282 від 05.05.2019 року нагороджено дипломами управління освіти і науки переможців ІІ обласного етапу конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» учнів закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти:

Березюк Соломію, вихованку гуртка бісероплетіння «Намистинка», керівник Ж. Максимюк, за зайняте І місце, робота «Панно «Минуле в сучасному»;

Дяченко Дарину, вихованку гуртка «Народна вишивка», керівник Г. Туровська, за зайняте ІІ місце, робота «Кошик з фруктами «Привітання спасу»;

Машту Сніжану, вихованку гуртка бісероплетіння «Намистинка», керівник Ж. Максимюк, за зайняте ІІІ місце, робота «Гердан «Мелодія літа»

Кирильчук Олену, вихованку гуртка «В’язання», керівник А. Князь, за зайняте ІІІ місце, робота «Інтер’єрний сувенір «Частинка моєї України»;

Кондратюк Тетяну, вихованку гуртка «Плетення на рамках», керівник М. Салійчук, за зайняте ІІІ місце, робота Панно «Пори року».

Робота «Панно «Минуле в сучасному», вихованки гуртка бісероплетіння «Намистинка» - Березюк Соломії, прийматиме участь у Всеукраїнській виставці–конкурсі образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Знай і люби свій край» у м. Києві.

Роботи наших вихованців вражають своєю неповторністю, високим рівнем виконавської майстерності, оригінальністю, глибоким змістом та тематичною спрямованістю.

Читайте також: Скільки демидівчан захворіли на кір цього року
Загрузка...
Загрузка...
Коментарі
28 березня
Сьогодні
Вчора
26.03.2020
25.03.2020
24.03.2020
23.03.2020
22.03.2020
21.03.2020
Підписатися на наші новини
*ви у будь-який момент зможете відписатися від наших новин